Aktualności

June 16, 2023

CPHI 2023 w Szanghaju

Nantong Sanjing Chemglass czeka na CIEBIE na targach CPHI China 2023 w Szanghaju!
Serdecznie witamy na targach CPHI China 2023 w Shanghai International Expo Centre!Nantong Sanjing Chemglass Co., Ltd.z przyjemnością ogłasza nasz udział w tej najważniejszej imprezie w charakterze wystawcy.
Nasze najnowsze produkty i technologie zaprezentujemy w hali E7, stoisko E7A26 od 19 do 21 czerwca.Jako wiodący producent szkła laboratoryjnego i reaktorów chemicznych w Chinach, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań.
Na naszym stoisku nasi wspaniali goście mogą spodziewać się naszych najlepszych produktów, takich jak szklane reaktory, wyparki obrotowe i niektóre urządzenia do dostosowywania.Nasz doświadczony i profesjonalny zespół będzie na miejscu, aby przeprowadzić pokazy i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów.
Nie przegap okazji, aby spotkać się z nami i dowiedzieć się więcej o korzyściach, jakie nasze produkty mogą przynieść Twojemu laboratorium lub zakładowi produkcyjnemu.Czekamy na Ciebie na CPHI China 2023!

Szczegóły kontaktu